«ІнвестКонсалтинг» – дослідницько-консультативна компанія, яка в своїй діяльності орієнтується на надання корпоративним клієнтам широкого спектру консалтингових послуг та послуг з оцінки майна.
 
   «ІнвестКонсалтинг» - сертифікований експерт Національної комісії регулювання електроенергетики України з фінансово-економічних питань.
 
   «ІнвестКонсалтинг» - суб’єкт оціночної діяльності.
 
   Широкі професійні можливості нашої компанії торкаються майже всіх основних сфер громадського життя: економічної, соціальної, політичної.
 
   Компанiя «ІнвестКонсалтинг» має в своєму розпорядженні висококваліфіковані кадри, сучасну інформаційно-методологічну базу, великий набір методів, засобів та підходів, що використовуються для вирішення задач клієнтів.
 
   Запропоновані послуги охоплюють широкий спектр сучасного консалтинга та оціночної діяльності.
 
   Консалтингові послуги – це будь-яка допомога, що надається зовнішніми консультантами при вирішенні тієї чи іншої проблеми.
 
   Головна мета консалтингу - покращити якість керування компанією, підвищити ефективність її діяльності.
 
   Сьогодні консультантів запрошують для того, щоб зняти невизначеність, яка виникає на різних стадіях процесу підготовки, прийняття та реалізації відповідальних управлінських рішень. Допомогти клієнтам в вирішенні їхніх проблем можна декількома шляхами:
 
 • Виявити проблему і запропонувати шляхи її рішення.
 • Допомогти клієнту самому виявити проблему і окреслити шляхи її вирішення.
 • Навчити клієнта, як виявляти і вирішувати проблеми.
 
   На практиці всі три підходи дуже часто перетинаються і взаємодоповнюють один одного. Компанія «ІнвестКонсалтинг» має значний досвід у вирішенні таких завдань у різних сферах громадського життя та різних галузях економіки.
 
   НАШI ПРИНЦИПИ.
 
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Точне виконання побажань клієнта.
 • Довірчі відносини, досягнення взаємовигідних результатів та встановлення довгострокових партнерських відносин.
 • Оперативне та бездоганне виконання зобов’язань перед клієнтом.
 • Повна конфіденційність, суворе дотримання професійної етики.
 
   НАША МЕТА.
 
Підвищення професійного рівня наших клієнтів за рахунок своєчасного надання їм якісних рекомендацій та якісної інформації.